Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Świetlicowy Oddział Przedszkolny „Słoneczko z Uśmiechem”

W ramach działań integrujących różne pokolenia odbyły się wyjątkowe warsztaty plastyczne, w których udział wzięli seniorzy oraz dzieci ze świetlicowego oddziału przedszkolnego „Słoneczko z Uśmiechem”.
Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Krwiodawstwa, nasze przedszkolaki wybrały się dzisiaj na wyjątkową wycieczkę do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.
Nasi najmłodsi podopieczni sprawdzali swoje umiejętności manualne podczas zajęć kulinarnych.
Dziś nasze przedszkolaki odwiedziły zielonogórski Dworzec Główny gdzie zapoznały się z zasadami podróżowania pociągiem.
22 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Ziemi – święto, które przypomina nam, jak ważna jest troska o naszą planetę.
W naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe międzypokoleniowe warsztaty wielkanocne :)
Nasze przedszkole ma przyjemność współpracować z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Zielonej Górze, organizując wyjątkowe warsztaty społeczno- emocjonalne dla dzieci.
21 marca 2025 w godzinach od 10-13 w naszym oddziale odbędzie się Dzień Otwarty podczas którego można zapoznać się z naszą placówką, metodami nauczania oraz
W dniu dzisiejszym w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym "Słoneczko z Uśmiechem" uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet.
W Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym "Słoneczko z Uśmiechem" rozpoczęły się warsztaty z rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci pt. "Lubuskie na Rzecz Rodzin".
Warsztaty sensoryczne w przedszkolu to świetny sposób na rozwijanie zmysłów dzieci poprzez zabawę i eksplorację różnych faktur, zapachów, dźwięków i smaków!!!
Przejdź do treści