Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Świetlicowy Oddział Przedszkolny „Słoneczko z Uśmiechem”

11 LUTEGO – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ NUMERU ALARMOWEGO 112 !!!
W naszym przedszkolu odbywają się zajęcia edukacyjne, plastyczne, sportowe oraz zajęcia z rytmiki :)
Dziś w przedszkolu dzieci ze Słoneczka świętowały Narodowy Dzień Niepodległości.
W dniu 16 lipca w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym" Słoneczko z Uśmiechem" odbyły się międzypokoleniowe warsztaty kulinarne.
Zajęcia edukacyjne w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym "Słoneczko z Uśmiechem"
W dniu 6 czerwca dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego "Słoneczko z Uśmiechem" wzięły udział w Zielonogórskim Festiwalu Filmu, Teatru I Książki KOZZI FILM FESTIWAL.
Przejdź do treści