Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wigilia w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

Wigilia w przedszkolu była wydarzeniem pełnym ciepła i radości.

Odwiedziły nas seniorki z Klubu Seniora „Irysy” działającego przy Parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.

Wigilia w przedszkolu z udziałem seniorów była wydarzeniem pełnym ciepła, radości i wzajemnego szacunku. Spotkanie pozwoliło na wspólne przeżywanie świątecznej atmosfery oraz wzmacnianie relacji międzypokoleniowych, co ma ogromną wartość wychowawczą i społeczną. Było wspólne kolędowanie, moc życzeń. Wszyscy otrzymali upominki, między innymi od Klubu Żużlowego Falubaz z Zielonej Góry.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści