Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Święto Niepodległości w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym Caritas !!!

Dziś w przedszkolu dzieci ze Słoneczka świętowały Narodowy Dzień Niepodległości.

Była to doskonała okazja do wprowadzenia dzieci w temat patriotyzmu i historii Polski w sposób dostosowany do ich wieku. Zabawy, zajęcia plastyczne i edukacyjne pomogły naszym maluchom  zrozumieć znaczenie tego święta oraz rozbudzić poczucie dumy narodowej.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści