Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

MIĘDZYPOKOLENIOWE WARSZTATY KULINARNE :)

W dniu 16 lipca w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym" Słoneczko z Uśmiechem" odbyły się międzypokoleniowe warsztaty kulinarne.

Seniorki z Międzynarodowego Klubu Seniora „Radość Wieku” zrzeszone przy Centrum Pomocy  Migrantom i Uchodźcom naszej Caritas razem z przedszkolakami wykonały sałatkę owocową, wspólnie tańczyły i śpiewały.

Warsztaty miały na celu promowanie więzi pomiędzy pokoleniami, tradycji, zwyczajów i wartości rodzinnych.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści