Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

LATO W ŚWIETLICOWYM ODZIALE PREDSZKOLNYM „SŁONECZKO Z UŚMIECHEM”

Międzypokoleniowe spotkanie :)

Przedszkolaki ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego po raz kolejny spotkały się ze Seniorkami z Centrum Migrantów I Uchodźców Caritas, gdzie wzięły udział w spektaklu Żywot żaby Żermeny, potem były lody i wspólna zabawa.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści