Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zajęcia kulinarne w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

Nasi najmłodsi podopieczni sprawdzali swoje umiejętności manualne podczas zajęć kulinarnych.

W naszym przedszkolu cyklicznie odbywają się zajęcia kulinarne, podczas których nasze dzieci uczą się praktycznych umiejętności kulinarnych. W tym dniu odwiedziliśmy pobliski sklep spożywczy oraz warzywny. W sklepie dzieci miały za zadanie odnaleźć  produkty potrzebne do przygotowania zdrowych posiłków ucząc się przy tym nazw produktów rozwijając zmysł smaku, węchu, wzroku i dotyku, kreatywności i samodzielności.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści