Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Międzypokoleniowe Warsztaty Wielkanocne w „Słoneczku z Uśmiechem”

W naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe międzypokoleniowe warsztaty wielkanocne :)

Warsztaty połączyły najmłodszych z naszymi kochanymi seniorami, gośćmi z Klubu Seniora „Irys” działającego przy parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.

Spotkanie przebiegało w radosnej, świątecznej atmosferze. Dzieci wspólnie z seniorkami tworzyły kolorowe pisanki, a także ozdoby wielkanocne z papieru, bibuły. Nie zabrakło śmiechu, ciepłych rozmów oraz wymiany doświadczeń i opowieści o dawnych tradycjach wielkanocnych.

Dla wielu dzieci była to wyjątkowa okazja, by spędzić czas z osobami starszymi, a dla seniorów – wzruszające spotkanie pełne dziecięcej radości i energii. Warsztaty były doskonałą okazją do budowania więzi, rozwijania kreatywności oraz pielęgnowania tradycji świątecznych.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści