Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wielkanocne przygotowania na Stołówce Caritas

15 kwietnia br., Wolontariusze tworzyli paczki świąteczne dla podopiecznych Stołówki Caritas.

Jak co roku, Wolontariusze z Zielonogórskich Szkolnych Kół Caritas tworzyli paczki świąteczne dla podopiecznych Stołówki Caritas i Stołówki im. Brata Alberta w Głogowie. Tym razem, gościliśmy u siebie Wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Zielonej Górze.

Dzięki ich bezinteresownej pracy na poczet drugiego człowieka, naszykowaliśmy 200 paczek dla potrzebujących❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści