Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień św. Walentego w „Słoneczku z Uśmiechem”

Walentynki :) coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego.

Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Symbolem tego dnia jest serduszko, którym obdarowuje się ukochaną osobę. Dzieci z naszego przedszkola również  własnoręcznie przygotowały podarunki dla swoich ukochanych.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści