Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Kobiet w Przedszkolu Caritas

W dniu dzisiejszym w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym "Słoneczko z Uśmiechem" uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet.

Był to wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu i serdecznych gestów wobec wszystkich dziewczynek. Chłopcy przygotowali dla dziewczynek własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki. Obchody Dnia Kobiet w naszym przedszkolu przebiegły w miłej i radosnej atmosferze. Dzieci miały okazję nauczyć się szacunku i życzliwości wobec innych oraz spędzić czas w wyjątkowy sposób. Dziewczynki czuły się docenione, a chłopcy z zaangażowaniem włączyli się w przygotowania.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści