Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Msza Święta dla podopiecznych Stołówki Caritas

Dzisiaj, w pierwszy piątek miesiąca, odbyła się Msza Święta na naszej Stołówce Caritas.

Wraz z Podopiecznymi Stołówki Caritas modliliśmy się za nich samych, za ich zdrowie, jak również za jutrzejsze solenizantki – wszystkie Panie z okazji ich święta 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści