Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzielimy się dobrem

13 września br., odbyły się u nas warsztaty Wspólna przestrzeń.
Warsztaty odbyły się w Klubie Seniora przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze.
W Schronisku Caritas w Żukowicach odbyły się warsztaty w ramach projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie"
Kolejne warsztaty dla Seniorów w Klubie ,,Jesienne Róże,, w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze.
Warsztaty ze zdrowego żywienia w Klubie Seniora przy parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze.
W Klubie Seniora przy parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej odbyły się kolejne warsztaty.
W ramach projektu „Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie” w dniu 7 września 2023r. odbyły się kolejne warsztaty dla seniorów z Klubu Seniora przy parafii
Warsztaty ekologiczne w Klubie Seniora w Tuplicach.
Kolejne warsztaty dla Seniorów w ramach projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie".
6 września br. odbyły się kolejne warsztaty dla Seniorów w ramach projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie".
Warsztaty "Zdrowe życie i dieta" w Klubie Seniora ,,Jesienne Róże,, w parafii Miłosierdzie Boże w Zielonej Górze
Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie. Dzieje się W Klubach Seniora trwają warsztaty z różnymi specjalistami. Poniżej relacja z Klubu Seniora w Gubinie "Świętujmy wdzięczność
25 sierpnia br. uczestnicy Projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie" pojechali do Zaboru na spotkanie edukacyjne.
Przejdź do treści