Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Wspólna przestrzeń. Tuplice

Warsztaty ekologiczne w Klubie Seniora w Tuplicach.

7 września br., odbyły się warsztaty z ekologii w Klubie Seniora w Tuplicach. Spotkanie poprowadziła p. Beata Tokarz. Seniorzy byli zachwyceni, wspólnie zasadzili piękne drzewko z jabłuszkami rajskimi i wiele roślinek na swoim skalniaku! 🥰

Dowiedzieli się dużo o ziołach i ich działaniu leczniczym na organizm ludzki. Mogli również spróbować herbatki ziołowe.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści