Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Dzielenie się – pomnażanie dobra i radości! Nowa Sól

Kolejne warsztaty dla Seniorów w ramach projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie".

Kolejna grupa Seniorów uczestniczyła w warsztatach, tym razem z Nowej Soli. Spotkanie poprowadziła p. Sylwia, aktywnie i radośnie jak to u naszych Seniorów.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści