Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. „Świętujmy wdzięczność – być dla innych”. Tuplice

Kolejne warsztaty, tym razem w Klubie Seniora w Tuplicach.

Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie. ⬅️Dzieje się ❗️
Poniżej relacja z Klubu Seniora w Tuplicach. 👏
„Świętujmy wdzięczność – być dla innych”
Śledźcie nasz profil ❗️ I obserwujcie co dzieje się u naszych Seniorów 😍😁
Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści