Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty

Dziś wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty.

To właśnie ona, patronuje jednej z naszych placówek. Prowadzimy Schronisko Aktywizujące dla bezdomnych mężczyzn im. św. Matki Teresy z Kalkuty.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści