Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Kobiet w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym Caritas „Słoneczko z Uśmiechem”

Dziś w "Słoneczku z Uśmiechem" odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet :)

Chłopcy wręczyli dziewczynkom własnoręcznie wykonane prezenty oraz słodkości. Złożyli również życzenia, wszystkim paniom, które pracują w Caritas 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści