Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Kobiet w naszej Caritas:)

Życzenia od naszych przedszkolaków :)

Dzisiaj odwiedzili nas chłopcy ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego ” Słoneczko z Uśmiechem” wraz z opiekunkami.

Bardzo Wam dziękujemy za miłą niespodziankę i piękne kwiaty 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści