Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zbiórka żywności „Tak, pomagam!”

8 i 9 marca br. nasi wolontariusze będą zbierać artykuły spożywcze.

Już jutro rozpoczyna się kolejna zbiórka żywności „Tak, pomagam!”. Zapraszamy do włączenia się w akcję, wolontariusze SKC i PZC zbierają produkty z długim terminem ważności.

Zebrane artykuły zostaną przekazane w paczkach świątecznych dla wszystkich potrzebujących, którzy są pod opieką Parafialnych Zespołów Caritas.

Dołącz do nas!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści