Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Razem

W dniu dzisiejszym w Schronisku Caritas w Zielonej Górze odbyła się konferencja prasowa
Łezka kręci się w oku! 12 września 2023 r. w Żukowicach odbyły się ostatnie warsztaty w ramach zadania „Razem” NOWE FIO. Kończymy realizację projektu.
„Razem” zbieramy gruszki. By nic się nie zmarnowało.
Dbamy o ogród społeczny w Zielonej Górze przed jesienią. Razem.
Zadanie „Razem” to szansa na doposażenie Caritas w sprzęt do aktywizacji osób w kryzysie bezdomności. Właśnie zakupiliśmy czwarty rower.
Jednym z założeń zadania "Razem" jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności. "Odzyskujemy" owoce zbierając je z ogródków przy pustostanach.
Jak aktywizujemy osoby w kryzysie bezdomności w obu schroniskach dla bezdomnych mężczyzn prowadzonych przez Caritas?
Przejdź do treści