Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet w "Słoneczku z Uśmiechem" odbył się koncert edukacyjno-muzyczny dla dzieci :)

Koncert poprowadzony był przez Lubuskie Biuro Koncertowe z Zielonej Górze z którym współpracuje nasza placówka.

Koncerty te są okazją do zapoznania się z muzyką poważną, kompozytorami oraz instrumentami muzycznymi.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści