Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Świętujemy Dzień Kobiet :)

Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom

8 marca to dzień, który w tradycji wielu państw zapisał się jako Święto Kobiet. Również w naszym Centrum ten dzień był szczególny i spędzony w radosnej atmosferze. W tym pięknym dniu każda kobieta, która nas odwiedziła otrzymała piękny kwiatek.

Składamy serdeczne życzenia wszystkim Paniom i życzymy Wam szczęścia, radości i dużo słonecznych chwil.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści