Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Kobiet :)

Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia.

Życzę wiele radości i miłości. Niech Pan Bóg błogosławi Wam każdego dnia.

Dziś dziękuję też wszystkim Wam, które jesteście zaangażowane w działania wolontarystyczne za Waszą wspaniałą posługę! Jesteście niezastąpione!

Ks. Stanisław Podfigórny

Dyrektor Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści