Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie Opiekunów Szkolnych Kół Caritas.

25 października 2023 r. w siedzibie Caritas Diecezjalnej odbyło się spotkanie dla Opiekunów Szkolnych Kół Caritas.

Spotkanie organizowane jest dla Opiekunów raz w roku. W trakcie spotkania zostały omówione planowane akcje, które są przed nami, a także poruszyliśmy sprawy z którymi zmagają się SKC.

Przygotowaliśmy warsztaty z kaligrafii. Warsztaty poprowadziła s. Beata Zawiślak – urszulanka, która w Caritas Polska odpowiada za wolontariat. Siostra pasjonuje się kaligrafią, przekazała potrzebne informacje oraz metody, narzędzia, a dla Opiekunów będzie to przydatna umiejętność w SKC choćby przy tworzeniu kartek świątecznych, plakatów czy wizytówek.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i obecność! <3

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści