Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Kundelka w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

W dniu 25 października jest obchodzony Dzień Kundelka :)

Święto wszystkich psów wielorasowych,  to również Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt, a październik jest miesiącem dobroci dla nich. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, z tej okazji z wielką radością przedszkolaki świętowały ten dzień. Dzieci z naszego Punktu przedszkolnego przyniosły karmę dla piesków, którą przekażemy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści