Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

W Schronisku Aktywizującym w Zielonej Górze rozpoczęliśmy realizację budowy wiaty

Wiata pomieści podręczny warsztat skład materiałów i narzędzi.

Otrzymaliśmy część materiału potrzebnego do budowy i ruszamy do pracy. Obiecujemy kolejne fotorelacje 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści