Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wycieczka mieszkańców Schroniska Caritas :)

W minioną sobotę nasi mieszkańcy, z własnej inicjatywy, zorganizowali wycieczkę do Fabryki Amunicji

Zwiedzaliśmy pozostałości po fabryce DAG Alfred Nobel  w dawnym Christianstadt obecnie Nowogród Bobrzański. Wszyscy zgodnie orzekli, że wyprawa była niezwykle emocjonująca, ciekawa i  obiecaliśmy sobie, że będzie kolejna  do DAG Alfred Nobel.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści