Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Świętujmy wdzięczność. Gorzów Wlkp.

Seniorzy z Klub Seniora przy Parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. wzięli udział w kolejnych warsztatach w ramach projektu Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej "Dzielimy się dobrem. Seniorzy Aktywni społecznie."

Warsztaty pt. Świętujemy wdzięczność poprowadziła Pani Aleksandra Dębek. Słuchaliśmy Pani Oli z ogromnym zaciekawieniem, gdyż tematy które poruszała dotyczyły naszej codzienności, naszych potrzeb oraz wartości, którymi należy kierować się w życiu. Wiemy, że szacunek i godność to filary człowieczeństwa. Obdarzajmy siebie nawzajem dobrocią. Dziękujemy z całego. 💚😇

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści