Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Świętujmy wdzięczność. Gorzów Wlkp.

Warsztaty w ramach projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy Aktywni społecznie" Warsztaty "Świętujmy wdzięczność" poprowadziła Pani Aleksandra Dębek.

Pani Ola przybliżyła ważne sprawy dla seniorów i potrzeby dnia codziennego.

Osoby starsze często nie mogą pogodzić się z postępującymi zmianami w swoim ciele, a także umyśle. W konsekwencji zmagają się z frustracją, poczuciem opuszczenia i osamotnienia. Problemy ludzi starszych często dotyczą osamotnienia, lęku przed śmiercią oraz poczucia odizolowania, dlatego warto zadbać także o zaspokojenie potrzeb wyższego rzędu.

CZŁOWIEK NA STAROŚĆ MA CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE, MA BYĆ SZANOWANY I SZCZĘŚLIWY 🤗❤️🥰

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści