Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Zdrowa dieta i życie. Tuplice.

W dn. 17.10.2023 r. w Klubie Seniora "Babie Lato" w Tuplicach odbyły się warsztaty w ramach projektu "dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie."

Seniorzy wspólnie przygotowywali sałatkę wielowarzywną z fetą i słonecznikiem!

Posłuchali ciekawej prelekcji na temat zdrowego odżywiania w wieku senioralnym!!!

Na koniec wspólnie konsumowali wykonaną smaczną zdrową sałatkę!!!

Projekt jest dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści