Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Chłopaka w świetlicowym oddziale przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

Dziś przedszkolu obchodzimy Dzień Chłopaka, w tym dniu było dużo atrakcji :)

Gościliśmy w ramach dogoterapii pieska Lunkę, która uszczęśliwiła nasze  dzieci dając im dużo radości i uśmiechu. Była również pizza a każdy chłopiec otrzymał prezent od dziewczynek

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści