Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

„Dzień jabłka” w naszym świetlicowym oddziale przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

Dziś w przedszkolu świętujemy "Dzień jabłka"

Dzieci wzięły udział w zajęciach, podczas których mogły dowiedzieć się, jakie są właściwości jabłek, jak się je uprawia, dlaczego powinno się je jeść ze skórką i jak ważne są w naszej Piramidzie Zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści