Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

XV-lecie Klubu Seniora „Kwiat Jesieni”

14 września świętowano XV-lecie Klubu Seniora "Kwiat Jesieni" w Sulęcinie.

Dziś swoje XV-lecie świętował Klub Seniora „Kwiat Jesieni” działający przy parafii pw. św. Henryka w Sulęcinie.

Życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów, zadowolenia oraz powodzenia. 🥰

Dziękujemy, że jesteście z Nami! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści