Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

XV-lecie Klubu Seniora „Irys”

14 września świętowano 15 lat od założenia Klubu Seniora „Irys” w ramach Parafialnego Zespołu Caritas przy parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.

Życzymy Wam dużo zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów, zadowolenia oraz powodzenia. 🥰

Dziękujemy, że jesteście z Nami! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści