Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wigilia dla dzieci w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

W dniu 21 grudnia 2023 w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym "Słoneczko z Uśmiechem" odbyła się Wigilia

Dzieci otrzymały upominki od Św. Mikołaja, które zafundował Carrefour oraz Klub Żużlowy Falubaz w Zielonej Górze, za co serdecznie darczyńcom dziękujemy 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści