Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Wspólna przestrzeń. Zielona Góra.

Kolejne warsztaty dla seniorów w projekcie "Dzielimy się dobrem. Seniorzy Aktywni Społecznie" w klubie ,,Jesienne Róże,, w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze poprowadziła pani Beata Tokarz.

Wspólna przestrzeń to temat tych warsztatów, na których otrzymaliśmy dużo ciekawych informacji o dobroczynnych właściwościach ziół, o ich uprawie, rozpoznawaniu i prawidłowym używaniu w codziennym życiu. Mogliśmy skosztować herbatki z świeżo zaparzonej herbatki z melisy. Zdobytą wiedzę wykorzystamy w życiu. W ramach warsztatów mogliśmy posadzić w ogrodzie przyparafialnym drzewko rajskie jabłuszko oraz różne zioła i kwiaty. Dzisiaj nieoczekiwanie z pomocą przyszedł nam proboszcz.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści