Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Świętujemy wdzięczność. Zielona Góra.

Klub Seniora w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze ,,Jesienne Róże,, na pełnych obrotach bo 13 września kolejne warsztaty, które poprowadziła pani Aleksandra Dębek.

Hasłem spotkania to ,,Świętujemy wdzięczność -być dla innych,,. Seniorki ustaliły najważniejsze potrzeby osób starszych jak i istotne w życiu każdego człowieka. Ustaliliśmy, że nasze życiowe potrzeby są różne, a ważne jest byśmy czuli się bezpiecznie, szczęśliwie oraz były szanowane.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści