Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

9 sierpnia w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyło się kolejne wydarzenie dla dzieci – rysowanie kredą, w którym brały udział dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego  Caritas „Słoneczko z uśmiechem”.

9 sierpnia w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas odbyło się kolejne wydarzenie dla dzieci – rysowanie kredą.

Udział w nim wzięły dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego  Caritas „Słoneczko z uśmiechem”.

Pogoda za oknem niestety nie była najlepsza, ale jednak udało się nam złapać moment, kiedy mogliśmy wyjść na dwór. Stworzyliśmy bardzo ładny  i duży obraz na którym dzieci narysowały kwiatki, słońce, chmurki oraz buźki J Szary plac przed naszym Magazynem zamienił się plac zabaw

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści