Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”

W Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym trwa tydzień zdrowia.

Dzieci biorą udział w warsztatach na temat zasad prawidłowego odżywiania,  umiejętności przygotowywania potraw, poznawania zdrowych produktów i prawidłowym zachowaniu przy stole, wspólnym gotowaniu.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści