Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

W gronie społeczników

21 października 2023 r. przedstawicielka Caritas diecezjalnej brała udział w „Lubuskim Forum Organizacji Pozarządowych" w Zielonej Górze.

Spotkanie dla społeczników zorganizowała Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

Forum umożliwiło spotkanie się przedstawicieli różnych stowarzyszeń i fundacji oraz innych podmiotów zaangażowanych w działalność społeczną z województwa lubuskiego. Rozmawialiśmy m.in. o wykorzystaniu funduszy europejskich do budowania potencjału organizacji społecznych. Był też czas na dyskusje nt. innowacji w sektorze związanych m.in. z działaniami proekologicznymi. Gościem wydarzenia był m.in. Kuba Wygnański z Fundacji Stocznia, który moderował jeden z warsztatów.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści