Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

W dniu 6 grudnia  dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego ” Słoneczko z Uśmiechem” obchodziły dzień Świętego Mikołaja

Były paczki ze słodyczami oraz wspólne dekorowanie ciasteczek z rodzicami :)

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści