Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Świetlicowy Oddział Przedszkolny „Słoneczko z Uśmiechem” – Dzień Dentysty :)

W dniu 5 marca z okazji świąt nietypowych dzieci obchodziły Dzień Dentysty.

Dzień ten ma na celu promowanie zdrowia jamy ustnej oraz podkreślenie roli dentystów w dbaniu o nasze zdrowie i uzębienie. Dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego „Słoneczko z Uśmiechem” chętnie wzięły udział w warsztatach dotyczących zdrowych nawyków higienicznych.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści