Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Świąteczne życzenia Caritas

W ciemności On daje Światło…

W zagubieniu Szuka…

W upadku Podnosi…

Przywraca Nadzieję…

Podarowuje Przebaczenie…

Zwycięża śmierć…

Daje życie…

Robi to dla Ciebie…

bo Umiłował do końca…

Jezus Chrystus…

Niech obraz tej kartki wykonanej przez Olę z Przyborowa pozwoli Ci się w tym zobaczyć.

I niech to będą życzenia od Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, w których Dziękujemy Tobie, że Jesteś z nami i w ten sposób pomagasz Ludziom potrzebującym pomocy…

Tobie i Twoim Najbliższym, Wszystkim Wam…

 Życzymy pięknej Paschy w sercu.

ks. Stanisław Podfigórny

Dyrektor Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści