Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie pracowników Caritas

Dziś odbyło się świąteczne spotkanie pracowników Caritas naszej diecezji.

W spotkaniu uczestniczył biskup Tadeusz Lityński, który podziękował za naszą codzienną pracę i zaangażowanie na rzecz osób potrzebujących pomocy.

Mieliśmy okazję być razem, ucieszyć się swoją obecnością, wspólnie świętować nadchodzący czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści