Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wielki Czwartek – Ustanowienie sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa

Drogi Księże Dyrektorze,

Z okazji Twojego święta życzymy nieustannego zapału w pełnieniu posługi kapłańskiej, a także głębokiego pokoju serca, który płynie z bliskości Boga.

Niech Twoja wiara wciąż napełnia Cię siłą, byś mógł być prawdziwym świadkiem Chrystusa w każdej chwili swojego życia.

Niech Twoje serce zawsze płonie miłością do Boga i bliźnich, a Duch Święty napełnia Cię mądrością, byś mógł nieść światło wiary wszystkim, których spotykasz na swojej drodze.

Pracownicy i wolontariusze Parafialnych i Szkolnych Kół Caritas. ❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści