Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Odwiedzili nas muzycy z Filharmonii Zielonogórskiej :)

W dniu 18 grudnia 2023 r. w ramach rytmicznych zajęć w przedszkolu odwiedzili nas muzycy z Filharmonii Zielonogórskiej, by zaprezentować nam Muzyczne Przeboje na własnoręcznie wykonanych instrumentach.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści