Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Nasze przedszkolaki w Centrum Przyrodniczym :)

W dniu 5 października dzieci odwiedziły Centrum Przyrodnicze w Zielonej Górze

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści