Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

22 kwietnia obchodziliśmy w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnymn"Słoneczko z Uśmiechem"  Międzynarodowy Dzień Ziemi.

To wydarzenie wydarzenie obchodzone jest w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i zgodzie życia z naturą.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści