Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zbiórki żywności

Zbiórka żywności odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2025 r.
W dniach 28 i 29 marca br. odbyła się XXVI Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!” :)
Zbiórka żywności odbędzie się w dniach 8-9 marca 2024 r.
Przejdź do treści